Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2016 » Вересень » 17 » Ще одне "золото" Паралімпіади виграли українські тенісисти
10:14
Ще одне "золото" Паралімпіади виграли українські тенісисти

У Ріо завершилися змагання Паралімпіади з настільного тенісу, де збірна України завоювала "золото", повідомляє офіційний сайт змагань.

Україна обіграла команди Німеччини, Великобританії та Швеції з однаковим рахунком - 2:0. Збірна на цьому турнірі виступала в такому складі: Віктор Дідух, Михайло Попов і Максим Ніколенко.

Церемонія закриття Паралімпійських ігор відбудеться 18 вересня. На цей момент Україна займає третє місце в медальному заліку, поступаючись Китаю і Великобританії.

Також "золото" Паралімпіади 2016 завоювала збірна України по футболу , обігравши команду Ірану з рахунком 2: 1 в фінальному матчі Ігор в Ріо-де-Жанейро.

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 1832 | Додав: adminA | Теги: паралімпіада, тенісисти, україна, золото | Рейтинг: 5.0/1