Sa, 2022-05-21, 11:09
Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Головна » 2022 » April » 15 » На 10 років вистачить запасу олії в Україні
17:29
На 10 років вистачить запасу олії в Україні

олія "Запасів за базовими продуктами у нас є на декілька років. Олії — хоч на 10 років. Окремо треба додати, оскільки в нас є багато зернових, і частина з них — це корми для тварин, то у нас точно є м'ясомолочна продукція. І особливих приводів тут для хвилювань немає", — повідомив Микола Сольський, міністр аграрної політики та продовольства України.

Щодо зерна, то для внутрішнього споживання його необхідно близько 5−7 млн тонн, тож за результатами сезону, частина цього обсягу також буде надлишковою, і піде на експорт. Аграрії наразі переорієнтовуються, щоб сіяти і садити те, що дешевше, і що при зборі урожаю буде простіше і вигідніше реалізувати. Тому структура посівних площ змінюється.

"Ми абсолютно не бачимо тут критичної історії. В умовах війни треба працювати з тим, з чим працювати легше. Мінагрополітики разом з Мінекономіки моніторять ситуацію, пов’язану із зерном та іншими базовими речами. Ми не бачимо зараз проблем з продовольством в Україні", — додає Сольський.

За словами очільника Мінагрополітики, ситуація почала потроху покращуватися у порівнянні з березнем.

"Є процедура держзакупівель, за якою військові цивільні адміністрації, наприклад, купують певні продукти для своїх потреб: для переселенців, силових органів, тощо. Компанії, які хочуть поставляти, подають у список тих, хто може це робити. Ми їх перепровіряємо, і якщо вони мають бажання щось поставляти і ВЦА це потрібно, вони подаються на номенклатуру. Ми перевіряємо, чи відповідають ціни ринковим, підтверджуємо, і запускається в роботу. Задіяні тут Мінагрополітики, Мінекономіки, "Укрзалізниця" і ВЦА", — підсумував Микола Сольський.

Категорія: Бізнес і виробництво | Переглядів: 153 | Додав: admin | Теги: Україна, олія, запас | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]