Пошук
Головна » 2024 » Березень » 22 » У фінал плей-офф Євро-2024 виходить Грузія
00:11
У фінал плей-офф Євро-2024 виходить Грузія

Збірна Грузії стала першим фіналістом плей-офф відбіркового турніру Євро-2024. У півфіналі грузини обіграли у Тбілісі збірну Люксембургу – 2:0.

Перед цією зустрічею збірна Грузії мала, по суті, одну кадрову втрату. Але ж яку! Через перебір жовтих карток гру пропускав Хвіча Кварацхелія. Проте господарі з перших хвилин активно йшли в атаку, позначаючи свій намір грати з позиції сили.

Виходило зі змінним успіхом: перевагою підопічні Віллі Саньоля володіли, проте до ударів справа доходила рідко. Перший небезпечний момент був створений на 40 хвилині, коли воротар гостей кинувся під удар Какабадзе. Однак грузини все ж таки до перерви відкрили рахунок. Кутовий з правого флангу завершився влучним ударом Зівзівадзе під поперечину.

Гості спробували переламати гру у дебюті другого тайму. У них майже вийшло. Більше того, м'яч після удару Жерсона Родрігеса опинився у сітці воріт. Однак стався майже унікальний випадок: арбітру довелося «відмотати» кілька хвилин і, переглянувши епізод біля штрафної збірної Люксембургу, винести інше рішення – вилучити з поля захисника гостей Максима Шано. І, як наслідок, «забути» про все, що сталося після цього, включаючи гол Родрігеса.

Ці події так вплинули на гостей, що незабаром грузинам вдалося втілити у другий гол свою чисельну перевагу. Шенгелія завершив свій ривок лівим флангом прострілом до лінії воротарської, де Зівзівадзе в дотик переправив м'яч у сітку.

2:0 – збірна Грузії виходить у фінал плей-офф Євро-2024, у якому зіграє з переможцем пари Греція – Казахстан. Фінальна зустріч також відбудеться у Тбілісі 26 березня.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Грузія - Люксембург 2:0 (1:0)

Голи: Зівзівадзе, 41 (1:0); Зівзівадзе, 64 (2:0)

Грузія: Мамардашвілі; Двалі; Какабадзе; Кашія; Кверквелія С.; Кітеішвілі; Кочорашвілі (Канкава, 87); Чакветадзе (Квеквескірі Н., 76); Мікаутадзе (Давіташвілі, 76); Шенгелія (Цитаїшвілі, 71); Зівзівадзе (Квілітая, 86)

Запасні: Гугешашвілі; Лорія Г.; Лочошвілі; Гочолейшвілі; Гвелесіані; Алтунашвілі; Мамучашвілі

Попередження: Зівзівадзе 22; Квеквескірі Н. 79; Канкава 88; Кашія 92

Люксембург: Моріс; Шано (до 57); Пінту М. (Мартінс М., 42); Махмутович (Муратович Е., 92); Жанс; Мартінс Перейра; Родрігес Ж. (Корач, 91); Баррейро Л.; Олесен (Тілль О., 77); Бонерт; Борхес Санчес (Курчи А., 77)

Запасні: Кардосо Тьяго; Шон Р.; Джогович; Селімович; Тіль С.; Жерсон; Дардарi

Попередження: Пінту М. 24; Родрігес Ж. 54; Баррейро Л. 66; Мартінс М. 82; Мартінс Перейра 88; Бонерт 93

Вилучення: Шано 57'

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 167 | Додав: admin | Теги: Грузія, фінал, євро-2024, плей-офф | Рейтинг: 5.0/1