Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2019 » Листопад » 2 » Чемпіонат Європи з шахів збірна України виграла срібло
20:04
Чемпіонат Європи з шахів збірна України виграла срібло

У Батумі (Грузія) завершився 22 командний чемпіонат Європи серед чоловіків та серед жінок. Чоловіча збірна України виграла срібло турніру.

Збірна України виступила у такому складі: Василь Іванчук, Юрій Кузубов, Андрій Волокитін, Олександр Моісєєнко, Володимир Онищук та капітан Олександр Сулипа.

Українці набрали 14 очок – 6 перемог, 2 нічиї та 1 поразка, що принесло підсумковий другий результат. У боротьбі за другу сходинку українці випередили Англію.

Перемогу на чемпіонаті Європи здобула збірна Росії.

У жіночій секції наша збірна (А.Ушеніна, І.Гапоненко, Н.Букса, Ю.Осьмак, Н.Жукова, капітан М.Бродський) здобула 6 перемог та зазнала 2 поразок і посіла четверте місце

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 1434 | Додав: adminA | Теги: Європа, срібло, Збірна, шахи, україна, Чемпіонат | Рейтинг: 5.0/1