Сб, 2023-01-28, 05:25
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2023 » Січень » 21 » Якість вищої освіти в Україні оцінюватимуть іноземні агентства
12:28
Якість вищої освіти в Україні оцінюватимуть іноземні агентства

вища освіта 20 січня 2022 року, під час чергового засідання Уряду оновлено перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти. Перелік доповнено переважно за рахунок європейських агентств, що були внесені до Європейського реєстру із забезпечення якості у сфері вищої освіти після 2018 року.

"Формуючи якісну систему вищої освіти, ми врахували результати моніторингу Європейського реєстру забезпечення якості (EQAR) і сьогодні оновили перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, чиї сертифікати про акредитацію освітніх програм визнаються в Україні. Це ще один крок на шляху до інтернаціоналізації та євроінтеграції України", – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, сертифікати про акредитацію освітніх програм яких визнаються в Україні, був затверджений у 2019 році відповідно до Закону України "Про вищу освіту".

Категорія: Культура та навчання | Переглядів: 122 | Додав: admin | Теги: агентство, якість, освіта, іноземне, Вища, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]