Сб, 2024-06-15, 03:59
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Пошук
Головна » 2024 » Травень » 30 » Коли населення Землі почне скорочуватися - вчені назвали дату
07:40
Коли населення Землі почне скорочуватися - вчені назвали дату

Вчені прогнозують, що населення Землі досягне свого апогею в 2064 році, коли чисельність населення складатиме близько 9,7 мільярдів осіб. Після цього відбудеться поступове зменшення кількості населення, і до кінця XXI сторіччя очікується зниження до 8,8 мільярдів. Ці висновки базуються на даних з дослідження “Глобальне навантаження хвороб” 2017 року.

Основним фактором, що впливає на зміну демографічних тенденцій, стало підвищення доступу жінок до контрацептивів. Очікується, що до 2100 року у 183 країнах світу рівень народжуваності буде вкрай низьким.

Зокрема, такі країни як Японія, Таїланд, Італія, та Іспанія зіткнуться зі значним скороченням населення на рівні понад 50%. У той же час, населення країн Африки може збільшитись втричі, де майже половину всього світового населення становитимуть африканці.

На континенті Азії, а також у Східній та Центральній Європі, вчені очікують найшвидше скорочення чисельності населення. Це матиме вплив на соціально-економічні процеси в цих регіонах, зокрема на збільшення кількості людей, які потребуватимуть державної підтримки та соціальних виплат, у порівнянні з кількістю платників податків.

Ці тенденції можуть мати значний вплив на глобальну економіку та політику, особливо з огляду на необхідність переосмислення державних стратегій у сферах охорони здоров’я, освіти, робочої сили та соціального забезпечення.

Категорія: Економіка та фінанси | Переглядів: 1100 | Додав: admin | Теги: скорочення, населення, земля | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]