Сб, 2024-06-15, 02:45
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Пошук
Головна » 2024 » Червень » 6 » Лідером по обміну трафіком між Україною і світом стає Польща
20:21
Лідером по обміну трафіком між Україною і світом стає Польща

Як зазначається у звіті Telegeography, Польща (а конкретно – Варшава) обійшла історичний Європейський центр у Франкфурті та стала новим Інтернет-хабом для зв’язності та обміну трафіку між Україною та світом. На це відреагував постачальник мережевих рішень RETN – компанія займається розширенням польських оптоволоконних маршрутів, щоб скоротити затримки та підвищити надійність і стабільність українського магістрального звʼязку. Додатковий оптичний короткий маршрут підвищує стабільність українського Інтернет-сегмента.

Як говорять у пресслужбі RETN, компанія запровадила нову оптоволоконну лінію довжиною 150 км між містами Біла Підляська та Люблін, створюючи прямий шлях від Балтійського регіону до Південної Європи. Цей маршрут оминає найбільш нестабільну ділянку поблизу Варшави, щоб зменшити часті перерви, спричинені будівельними роботами на автомагістралях. Це стратегічне доповнення підвищить надійність мережі та різноманітність маршрутів, а також зможе забезпечити більш сталу передачу даних між Україною та Західною Європою.

RETN розширила свою оптоволоконну мережу в Польщі й при цьому змогла уникнути типових шляхів, які використовує більшість операторів. Це дозволяє створити більш стійку та диверсифіковану мережеву інфраструктуру. Тепер RETN може забезпечити користувачам високошвидкісне з’єднання між Франкфуртом, Варшавою, Львовом та Києвом, пропонуючи клієнтам гнучкість вибору оптичних маршрутів передачі даних та надійність телекомунікаційних сервісів.

Це покращення є ключовим елементом роботи RETN у задоволенні зростаючого попиту на надійні комунікаційні рішення у великих містах та підтримці безперервного розвитку цифрових послуг. "Новий оптичний маршрут передачі даних розширив наші можливості в транспортуванні даних між Україною та Європою, – говорить директорка ТОВ “РЕТН” та голова Чорноморського регіону RETN Олена Луценко. – За допомогою нових маршрутів та покращеної інфраструктури RETN забезпечує українським користувачам швидке, стабільне та безперебійне з’єднання зі світом".

За її словами, це дозволить українським компаніям збільшувати продуктивність, розвивати свій бізнес та без перешкод підтримувати комунікацію з міжнародними партнерами чи клієнтами. Також забезпечення надійності мережі допомагає уникати можливих простоїв та збоїв, що наразі є дуже важливим.

Категорія: Технології та IT | Переглядів: 127 | Додав: admin | Теги: світ, Польща, трафік, україна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]