Четвер, 22.08.2019, 14:20
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
khustnews.com/
Статистика
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
Головна » 2019 » Липень » 25 » Об’єкт, придатний для життя, знайшли вчені у Сонячній системі
08:41
Об’єкт, придатний для життя, знайшли вчені у Сонячній системі

Крижані місяці планет-гігантів, Енцелад і Європа, вважаються сьогодні найбільш ймовірним притулком позаземного життя.

Американські вчені заявили, що супутник Сатурна Енцелад може бути придатний для життя.

Відповідною новиною поділилася група дослідників на чолі з Марком Невеу з Центру космічних польотів Годдарда NASA.

За його словами, під верхніми шарами супутника Сатурна Енцелад розташовується океан, якому близько 1 мільярда років. Цей вік, на думку вчених, ідеальний для виникнення життя.

Що це значить

Як відомо, складні біологічні молекули утворюються з більш простих компонентів в результаті протікання хімічних реакцій. На здійснення будь-якого хімічного перетворення потрібен час. Раніше вчені відзначали, якщо океан Енцелада занадто молодий, реакціям, які ведуть до появи життя, могло не вистачити часу. Якщо океан Енцелада занадто старий, всі реакції могли досягти стану рівноваги – існування життя може бути просто неможливим.

Команда наукових співробітників також заявляє, що Енцелад має джерела хіменергії. Крім того, відзначається присутність водню, вуглецю, кисню та азоту.

Окремо вчені відзначають, що океан супутника Сатурна, імовірно, багатий гідротермальними джерелами, що підтримують потрібну температуру.

Зараз дослідники хочуть встановити точну дату народження крижаного місяцю, для цього їм необхідно прискорити комплексні симуляції, що дозволить фахівцям отримати необхідні дані про Енцелад.

Енцелад – шостий за розміром супутник Сатурна. Він вкритий товстою крижаною кіркою, під якою знаходиться океан рідкої води, яка імовірно омиває весь супутник. На Енцеладі є гейзери – через тріщини в льоду вода іноді піднімається над поверхнею. Вода частково падає назад на поверхню супутника, але іноді відноситься за межі гравітації Енцелада, потім вона застигає і утворює крижане кільце на орбіті супутника.

Категорія: Наука, техніка і Hi-Tech | Переглядів: 121 | Додав: adminA | Теги: життя, знахідка, сонячна, система, вчені, об’єкт, придатний | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]