Пн, 2021-09-27, 09:09
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
khustnews.com/
Статистика
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2021 » Серпень » 30 » Передозування валеріаною: симптоми та наслідки
00:37
Передозування валеріаною: симптоми та наслідки

валеріана Серед усіх лікарських засобів, які відомі в сучасній медицині, найшкідливішим, мабуть, є екстракт валеріани. Однак не варто забувати, що це, насамперед, ліки, відповідно, такий стан, як передозування валеріаною є цілком можливим і навіть небезпечним. Зрозуміло, більшість з нас живе в режимі постійного стресу, переносячи різні потрясіння.

Вживання заспокійливого є найбільш вдалим способом збереження свого життєвого тонусу на рівні. Однак навіть валеріанка, доза якої зазвичай суворо визначена, повинна прийматися за приписом лікаря. Саме це медикаментозний засіб дозволить позбутися нервового напруження без шкоди для здоров’я, нанести який можуть, наприклад, антидепресанти, що викликають звикання.

Ознаки передозування

Не секрет, що валеріана володіє заспокійливим ефектом, відповідно, перше свідчення того, що має місце передозування валеріаною, полягає в підвищеній млявості і байдужості до навколишнього світу. Більше того, оскільки екстракт валеріани має накопичувальне дію, не слід відразу ж чекати певного ефекту від його вживання. Як правило, справжній заспокійливий ефект спостерігатися повинен не раніше, ніж через пару тижнів з початку прийому. Якщо людина відчуває сонливість і байдужість з перших днів введення ліків в щоденний прийом, то в наявності справжнісінька передозування валеріаною.

Крім того, свідчити про наявність занадто великої концентрації екстракту валеріани в організмі може розлад шлунково-кишкового тракту. Викликано це розслаблюючим впливом ліків на гладку мускулатуру кишечника, як результат може спостерігатися послаблення стільця і навіть діарея. В якості супроводжуючих ефектів передозування валеріаною виражається в сонливості, а також в загальному зниженні життєвого тонусу, млявості і байдужості.

Небезпеки передозування

Передозування будь-яких ліків може призвести до негативних наслідків, екстракт валеріани при цьому не є винятком. Через ослаблення мускулатури травного тракту буде спостерігатися порушення стільця, а також блювотні позиви. Це буде пов’язано з дуже великим ефектом спазмолітичної дії. Крім того, відповідаючи на питання про те, що буде, якщо випити багато валер’янки, слід відзначити можливість зворотної дії. Крім того, що мозок людини при занадто високій дозі ліки впадає в ступор, може статися і зворотний ефект, схожий з гіперактивністю. Зокрема, супроводжуватися такий стан буде підвищенням тиску, температури і зайвої збудливістю. Як наслідок — з’явиться біль у серці, головні болі, схожі з мігренню, а також незрозумілі страхи і безсоння.

В принципі, екстракт валеріани навіть в дуже великих кількостях не викликає отруєння, впливаючи більше на психо-емоційний стан людини.

Категорія: Здоров'я і медицина | Переглядів: 133 | Додав: admin | Теги: симптом, передозування, валеріана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]