Нд, 2024-03-03, 05:09
Головна Реєстрація PDA RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2024 » Лютий » 2 » Перший у світі квантовий гаджет розробили вчені
00:08
Перший у світі квантовий гаджет розробили вчені

Науковці зі Швеції створили перший у світі квантовий гаджет, названий Qibo. Як пояснили спеціалісти компанії-розробника ConScience AB, пристрій відкриває нові можливості у сфері квантових технологій та їх застосування.

Qibo — це компактний пристрій, який використовує принципи квантової механіки для обробки інформації. Він виконує обчислення та завдання, неможливі для традиційних комп’ютерів. Це стає можливим завдяки використанню квантових бітів або кубітів, які можуть перебувати в декількох станах одночасно.

Однією з ключових особливостей Qibo є його здатність швидко обробляти великі обсяги даних та вирішувати складні задачі. Це робить його потенційно корисним у таких галузях, як штучний інтелект, криптографія та наукові дослідження.

Наразі Qibo перебуває на ранній стадії розвитку, але його потенціал вже викликає значний інтерес у науковій спільноті. Вчені вважають, що цей пристрій може стати важливим кроком у розвитку квантових технологій та їх практичного застосування.

«Виробництво квантових пристроїв дуже складне, і ми доклали всіх зусиль, щоб виконати суворі вимоги до продуктивності. Сьогодні наша важка робота окупається, і тепер ми можемо вивести на ринок наш власний функціональний пристрій Qubit», — пояснив генеральний директор ConScience Йоахім Фріче.

Категорія: Технології та IT | Переглядів: 138 | Додав: admin | Теги: гаджет, квантовий | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]