Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2019 » Вересень » 8 » Турнір ITF у Хорватії виграла українська тенісистка Чернишова
20:47
Турнір ITF у Хорватії виграла українська тенісистка Чернишова

Харків'янка Марина Чернишова стала переможницею турніру Міжнародної федерації тенісу в столиці Хорватії Загребі з призовим фондом 60 тис. доларів. Про це повідомляє Укрінформ.

У фіналі змагань 20-річна Чернишова (400-та ракетка світу) завдала поразки 28-річній тенісистці з Угорщини Рікі-Лукі Яні (276-та) - 6:1, 6:4.

Для Чернишової це був перший фінал на турнірах ITF W60 і четвертий нинішнього сезону: в лютому-березні Марина виграла два 15-тисячники в Туреччині і на одному стала фіналісткою.

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 1447 | Додав: adminA | Теги: теніс, ITF, Хорватія, турнір, чернишова, виграш, україна | Рейтинг: 5.0/1