Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2016 » Вересень » 13 » Збірна на Паралімпіаді завоювала вже 22 золоті медалі
09:33
Збірна на Паралімпіаді завоювала вже 22 золоті медалі

У скарбничці національної збірної України на Паралімпійських іграх-2016 вже 54 медалі. 20-ту і 21-шу золоті нагороди для національної паралімпійської збірної команди України завоювали фехтувальники Антон Дацько та Андрій Демчук. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Українець Антон Дацько виборов ювілейну 20-ту золоту медаль на Паралімпіаді-2016. У фіналі Дацько здолав представника Греції Панайотіса Тріантафілу. Непростий поєдинок завершився впевненою перемогою українця з рахунком 15:7.

Українець Андрій Демчук у фінальному поєдинку переміг угорця Річарда Освача з результатом 15:8.

За підсумками п'яти днів змагань українська збірна здобула 61 нагороду - 22 золоті, 19 срібних і 20 бронзових медалей.

"У п'ятий змагальний день на Паралімпійських іграх збірна України здобула 12 медалей - 4 золоті, 6 срібних і 2 бронзові нагороди", - йдеться в повідомленні.

"Золото" завоювали:

Цвєтов Ігор (біг на 200 м, 25.11 РR), Дацько Антон (фехтування на шаблях), Демчук Андрій (фехтування на шаблях), Дубров Денис (плавання на 100 м батерфляєм, 54.79 WR, РR).

Срібні нагороди у скарбничку принесли:

Ботурчук Оксана (біг на 200 м, 23.65), Свідерська Ольга (плавання на 150 м кмп, 2:54.14 WR), Богодайко Євген (плавання на 50 м батерфляєм, 29.35 ER), Кріпак Максим (плавання на 100 м батерфляєм, 54.90), Стеценко Ганна (плавання на 400 м, 4:24.18), Денисенко Ярослав (плавання на 400 м вільним стилем, 3:58.78).

Треті місця посіли:

Павлик Роман (стрибки у довжину, 5.61 РВ), Піддубна Марина (плавання на 50 м вільним стилем, 31.23)

Збірна України за підсумками п'ятого дня Паралімпійських ігор зберігає за собою третю позицію у медальному заліку. На рахунку українців уже 61 нагорода різного ґатунку. На першій позиції розмістився Китай зі 118 медалями, з них 50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових. На другому місці Велика Британія (28, 16, 19/63), на третьому - Україна (22, 19, 20/61).

Також Українська збірна посідає третю позицію у медальному заліку за загальною кількістю нагород.

Раніше повідомлялося, що українським паралімпійцям збільшать премії за медалі.

"За перше місце спортсмен отримає до 40 тис. дол США, за друге - до 26 тис. дол, за третє - до 18 тис. Міністр Ігор Жданов дав доручення відпрацювати це питання, і після прильоту нашої паралімпійської збірної найближчим часом виплатити ці кошти", - сказав заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич.

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 1801 | Додав: adminA | Теги: золото, медалі, Збірна, паралімпіаді, україна | Рейтинг: 5.0/1