Пошук
Головна » 2017 » Лютий » 3 » Збірна здобула перше "золото" на Універсіаді
17:55
Збірна здобула перше "золото" на Універсіаді

Біатлоністка Надія Бєлкіна поповнила першою золотою медаллю скарбничку збірної України на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан). Бєлкіна виграла у п'ятницю, 3 лютого, гонку переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

Стартувавши шостою, Надія більш ніж на 20 секунд випередила росіянок Ольгу Шестерікову і Ларису Кукліну.

Срібний призер спринтерської гонки Яна Бондар, лідируючи перед останньою стрільбою з півхвилинною перевагою, припустилася чотирьох промахів і фінішувала четвертою.

Юлія Бригинець показала 11-й результат, Марія Кручова - 14-й, Яна Пустовалова - 16-й.

В активі збірної України вже 6 нагород - 1 "золото", 2 "срібла" і 3 "бронзи".

Зазначимо, що на минулій зимовій Універсіаді в Іспанії і Словаччини у 2015 році українські атлети-студенти вибороли 5 нагород - 2 "золота", 1 "срібло" і 2 "бронзи".

Всесвітні зимові студентські ігри-2017 триватимуть до 8 лютого.

Переглядів: 1792 | Додав: adminA | Теги: золото, Збірна, Універсіада | Рейтинг: 5.0/1