Mo, 2022-07-04, 09:05
Форма входу
Login:
Password:
Пошук
Головна » 2022 » June » 20 » "Знищити" кліматичні переваги можуть витоки водню
00:12
"Знищити" кліматичні переваги можуть витоки водню

водень Розвиток водневого сектору вимагатиме мінімізації витоків Н2, щоб зберегти максимальні кліматичні переваги.

Хоча він не має прямого впливу на клімат, його взаємодія з іншими забруднювачами приблизно в 11 разів перевищує вуглекислий газ у 100-річнимому потенціалі глобального потепління, повідомляє The Guardian.

Також при спалюванні водню утворюється діоксид азоту, який утворюється і від спалювання викопного палива, такого як дизельне чи викопний газ.

Витоки водню спричиняють затримку метану в атмосфері, який є другим за впливом газом на глобальне потепління. Збільшення кількості водню в атмосфері також вплине на кількість озону.

"Це третій за значенням газ, що зігріває клімат. Близько до землі озон шкодить нашому здоров’ю і вражає рослини, знижуючи врожайність сільськогосподарських культур", – йдеться в матеріалі.

Окрім того, збільшення вмісту водню також змінить кількість водяної пари в атмосфері та вплине на стратосферу, посиливши вплив на клімат.

Витоки водню виникають під час виробництва, транспортування трубопровідними мережами, де вони будуть змішуватися з викопним метаном, та використання кінцевим споживачем.

Професор Дік Дервент, співавтор книги “Якість повітря та зміна клімату: основи“, сказав, що офіційні дані Великобританії недооцінюють викиди метану з газорозподільної мережі, які з часом будуть лише збільшуватися.

"Ні уряд, ні газова промисловість Великобританії не мають уявлення про швидкість витоку природного газу, тож чому ми очікуємо, що витік водню буде іншим? Цілком може бути, що водень, який розподіляється у побутовий сектор, може бути проблематичним", – додав він.

Категорія: Бізнес і виробництво | Переглядів: 127 | Додав: admin | Теги: водень, витоки, клімат | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]