Головна » 2022 » Лютий » 20 » На Олімпіаді в Пекіні Україна завершила виступ: результати
09:43
На Олімпіаді в Пекіні Україна завершила виступ: результати

У неділю, 20 лютого, українські спортсмени завершили виступи на Олімпіаді-2022.

Лижниці Марина Анцибор та Вікторія Олех виступили у масстарті лижних гонок на дистанцію 30 км.

Українка Марина Анцибор посіла 37 місце у марафоні. Це найкращий результат України у лижних гонках за останні вісім років.

Друга українська учасниця марафону – Вікторія Олех, зуміла фінішувати на 58-му місці. Варто зазначити, що п'ять учасниць гонки не змогли дійти до фінішу та зійшли з дистанції.

Олімпійською чемпіонкою стала норвежка Тереза Йохауг, срібло виграла Джессіка Діггінс із США, а бронзову медаль здобула Кертту Нісканен із Фінляндії.

Лижні гонки. Жінки. Масстарт, 30 км, вільний стиль

• 1. Тереза Йохауг – 1:24:54,0
  • 2. Джессіка Діггінс +1:43,3
  • 3. Кертту Нісканен +2:33,3
  • 37. Марина Анцибор +10:37,3
  • 58. Вікторія Олех +21:28,1.

Сьогодні о 14:00 відбудеться офіційна церемонія закриття Олімпійських ігор-2022 у Пекіні. Україна на змагання змогла вибороти одну медаль - фристайлист Олександр Абраменко виграв срібло.

Категорія: Спорт і туризм | Переглядів: 1318 | Додав: abel | Теги: новини, Пекін, україна, олімпіада | Рейтинг: 5.0/1